Exekuce nemovitostí

Hrozí Vám exekuce nemovitostí? Naše společnost se specializuje na efektivní řešení exekuce nemovitostí. Obraťte se na nás a my nezávazně posoudíme Vaši situaci a ZDARMA Vám poradíme. 

Více
 

Pomoc s exekucí

Svým klientům poskytujeme specializované služby, jež se týkají exekuce nemovitostí. Pokud se na nás obrátíte vyřešíme za Vás jakoukoliv situaci týkající se exekuce nemovitostí.

Více
 

Konzultace ZDARMA

Součástí námi nabízených služeb je základní konzultace ZDARMA. Naše služby jsou na vysoké profesionální úrovni díky týmů profesionálů z řad finančních a právních expertů, fundovaných realitních manažerů, odhadců a dalších.

Více
  Základní konzultace zdarma,
  pomůžeme s dluhy a exekucí

  Oddlužení

  Máte dluhy a nevíte jak z této situace ven? Už jste se zajímali o oddlužení? Oddlužení fyzických osob je ideální způsob, jak se zbavit dluhů a očistit své jméno. Spočívá v utvoření splátkového kalendáře a Vy jako dlužník budete sjednanou částku splácet po dobu 5 let. Pokud se Vám během těchto 5 let podaří splatit minimálně 30 % Vašeho dluhu, soud Vám může zbylých 70 % zcela odpustit. Tohle je přeci lukrativní nabídka, nemyslíte? Pokud Vás oddlužení zaujalo a máte zájem o další informace, kontaktujte naše profesionály. Rádi Vám pomohou a poradí.

  Využijte našeho BEZPLATNÉHO PORADENSTVÍ týkajícího se exekuce, exekuce nemovitostí, konsolidace půjček, oddlužení a služby… ...více

  Pomoc s exekucí nemovitosti nabízíme všem, kterým hrozí exekuce na nemovitost či potřebují její rychlé oddlužení, aby se… ...více

  Zobrazit archiv