Exekuce nemovitostí

Hrozí Vám exekuce nemovitostí? Naše společnost se specializuje na efektivní řešení exekuce nemovitostí. Obraťte se na nás a my nezávazně posoudíme Vaši situaci a ZDARMA Vám poradíme. 

Více
 

Pomoc s exekucí

Svým klientům poskytujeme specializované služby, jež se týkají exekuce nemovitostí. Pokud se na nás obrátíte vyřešíme za Vás jakoukoliv situaci týkající se exekuce nemovitostí.

Více
 

Konzultace ZDARMA

Součástí námi nabízených služeb je základní konzultace ZDARMA. Naše služby jsou na vysoké profesionální úrovni díky týmů profesionálů z řad finančních a právních expertů, fundovaných realitních manažerů, odhadců a dalších.

Více
  Základní konzultace zdarma,
  pomůžeme s dluhy a exekucí

  Exekuční řád

  Exekuční řád, nebo také zákon č. 120/2001 Sb. udává veškeré informace o exekuční činnosti a soudních exekutorech. Jestliže Vás exekuční řád zajímá, máte možnost do něj nahlédnout. Dělí se celkem na dvacet částí, z toho první část obsahuje čtrnáct hlav. Exekuční řád nabyl svou platnost 03. 04. 2001 a prošel již mnoha změnami. Pokud Vás zajímá, které věci mohou či nemohou být zastavené a mnoho dalšího, nahlédněte, nebo se obraťte na naše odborníky. Ihned nás kontaktujte, pokud Vám exekuce hrozí, nebo jste již obdrželi exekuční příkaz.  

  Využijte našeho BEZPLATNÉHO PORADENSTVÍ týkajícího se exekuce, exekuce nemovitostí, konsolidace půjček, oddlužení a služby… ...více

  Pomoc s exekucí nemovitosti nabízíme všem, kterým hrozí exekuce na nemovitost či potřebují její rychlé oddlužení, aby se… ...více

  Zobrazit archiv