Exekuce nemovitostí

Hrozí Vám exekuce nemovitostí? Naše společnost se specializuje na efektivní řešení exekuce nemovitostí. Obraťte se na nás a my nezávazně posoudíme Vaši situaci a ZDARMA Vám poradíme. 

Více
 

Pomoc s exekucí

Svým klientům poskytujeme specializované služby, jež se týkají exekuce nemovitostí. Pokud se na nás obrátíte vyřešíme za Vás jakoukoliv situaci týkající se exekuce nemovitostí.

Více
 

Konzultace ZDARMA

Součástí námi nabízených služeb je základní konzultace ZDARMA. Naše služby jsou na vysoké profesionální úrovni díky týmů profesionálů z řad finančních a právních expertů, fundovaných realitních manažerů, odhadců a dalších.

Více
  Základní konzultace zdarma,
  pomůžeme s dluhy a exekucí

  Exekuce registr

  Exekuce je stále více aktuálnější m tématem. Exekuce registr neboli centrální evidence exekucí umožňuje získávat informace o exekučních řízeních. Exekuce registr je také veřejný seznam, který je pod správou Exekutorské komorou České republiky. Zápis a vymazání z registru je dáno zákonem, přičemž je dlužník z registru vymazán po 15 dnech ode dne ukončení exekuce. Pokud Vám hrozí exekuce, nebo se o exekuce registr zajímáte, kontaktujte nás pro získání dalších užitečných a podrobnějších informací.  

  Využijte našeho BEZPLATNÉHO PORADENSTVÍ týkajícího se exekuce, exekuce nemovitostí, konsolidace půjček, oddlužení a služby… ...více

  Pomoc s exekucí nemovitosti nabízíme všem, kterým hrozí exekuce na nemovitost či potřebují její rychlé oddlužení, aby se… ...více

  Zobrazit archiv