Exekuce nemovitostí

Hrozí Vám exekuce nemovitostí? Naše společnost se specializuje na efektivní řešení exekuce nemovitostí. Obraťte se na nás a my nezávazně posoudíme Vaši situaci a ZDARMA Vám poradíme. 

Více
 

Pomoc s exekucí

Svým klientům poskytujeme specializované služby, jež se týkají exekuce nemovitostí. Pokud se na nás obrátíte vyřešíme za Vás jakoukoliv situaci týkající se exekuce nemovitostí.

Více
 

Konzultace ZDARMA

Součástí námi nabízených služeb je základní konzultace ZDARMA. Naše služby jsou na vysoké profesionální úrovni díky týmů profesionálů z řad finančních a právních expertů, fundovaných realitních manažerů, odhadců a dalších.

Více
  Základní konzultace zdarma,
  pomůžeme s dluhy a exekucí

  Dražby

  Dostala se Vaše nemovitost do dražby? Pokud si s exekucí nevíte rady, nezvládáte tuto situaci a Vaše exekuce se dokonce dostala do dražby, stále není pozdě. Exekutor je povinen obeznámit Vás s tím, že Vaše nemovitost bude dražena. Jeho plány ale stále můžete zmařit tím, že dluh vyplatíte nejpozději do dne konání dražby. Přestože nemáte dostatek peněz na vyplacení dluhu, můžete si s exekutorským úřadem dohodnout splátky, čímž se Vaše nemovitost do dražby nemusí dostat vůbec. Pokud Vám hrozí dražba, kontaktujte nás. 

  Využijte našeho BEZPLATNÉHO PORADENSTVÍ týkajícího se exekuce, exekuce nemovitostí, konsolidace půjček, oddlužení a služby… ...více

  Pomoc s exekucí nemovitosti nabízíme všem, kterým hrozí exekuce na nemovitost či potřebují její rychlé oddlužení, aby se… ...více

  Zobrazit archiv