Pomoc s exekucí

Svým klientům poskytujeme specializované služby, jež se týkají exekuce nemovitostí. Pokud se na nás obrátíte vyřešíme za Vás jakoukoliv situaci týkající se exekuce nemovitostí (uvalení exekuce na nemovitost, prodej nemovitosti v exekuci). Náš tým profesionálů z řad finančních a právních expertů, fundovaných realitních manažerů, odhadců a dalších Vám poskytne služby na nejvyšší úrovni a k tomu navíc bezplatné poradenství.

Výkup nemovitostí

Naši společnost můžete kontaktovat také v případě, kdy Vám reálně hrozí exekuce na nemovitost a dražba pro Vás kvůli tomu bude značně nevýhodná. Využijte naší nabídky na výhodný výkup nemovitostí, který představuje skvělou metodu, jak přijít k penězům velice rychle a pohodlně. Minimalizujte ztráty spojené s exekucí a veřejnou dražbou. Obraťte se na nás!

Vyplňte nezávazný online formulář a my Vás budeme v co nejkratší době kontaktovat zpět telefonicky nebo e-mailem. Náš specialista se s Vámi domluví na osobní schůzce, na které Vám vše podrobně vysvětlí, zodpoví Vaše případné dotazy a poradí Vám, jak postupovat. Vykupujeme nemovitostí za nejvyšší možnou cenu po celé České republice. Peníze Vám vyplatíme ihned po převodu nemovitosti, což oceníte zejména tehdy, pokud potřebujete získat peníze co nejrychlejším způsobem.

Pozor: Vykupujeme byty a rodinné domy i s exekucí, zástavou nebo jinými právními vadami.

Využijte našeho BEZPLATNÉHO PORADENSTVÍ týkajícího se exekuce, exekuce nemovitostí, konsolidace půjček, oddlužení a služby… ...více

Pomoc s exekucí nemovitosti nabízíme všem, kterým hrozí exekuce na nemovitost či potřebují její rychlé oddlužení, aby se… ...více

Zobrazit archiv